KONST / Litografier / Färglitografi 12286126

nr 1228 6126

Denis Paul Noyer

(f. 1940), Frankrike

Färglitografi, "Admiral Sir Aylmar and Family". Signerad, numrerad 17/25. Motivet: 62x86 cm

Denis Paul Noyer, fransk bildkonstnär född 1940.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 14 januari 2019
kl 19:51:55

14/1 17:25:17 1      Vinnande bud

Denis Paul Noyer

Läs mer om Denis Paul Noyer